Plakáty
24.3.
starší plakáty
24.3. ANNISOKAY (GER), APPLY FOR A SHORE (FRA), COUNTLESS + support Landless (SK), Abyss, Watching Me (CZ/RU)
www.facebook.com/events/368659336823081 170/200,-
Annisokay (GER)
“Ann is ok...“ Takhle si říká tato post – hardcoreová pětičlenná kapela z Německa, která vznikla v roce 2007. Jejich debutové album The Lucid Dreamer vydali nejdříve sami a poté je zaštítilo studio Radtone z Japonska, kde jsou velmi populární.

Apply For A Shore (FRA)
Rock / post–hardcore/ metalcore banda z francouzského Lyonu. V roce 2012 ji založil Romain "Romi" Maillot, majitel společnosti Acrom Records, a vznikly rovněž jejich známé songy "A Feel Of Real" a "Still Believe". Za sebou již mají pořádnou dávku koncertů a v současnosti nahrávají nové album.

Countless (CZ)
Domácí brněnská metalcore parta vás určitě nenechá jen tak postávat pod podiem. Zazní také pecky z připravovaného alba Coincidence.

Sestavu kapel doplní mladá slovenská krev Landless a česko–ruští Abyss, Watching Me.
Tenhle páteční hudební nášup bude určitě stát za to!
start 19:00

Předprodej vstupenek online:
www.smsticket.cz/vstupenky/8636-annisokay-apply-for-a-shore-w-support

www.facebook.com/annisokay
www.facebook.com/ApplyForAShore
31.3. DELINQUENT HABITS
www.facebook.com/events/729222357226747 430,- / 490,-
Na konci března Favál zažije vystoupení legendární americké mexico-latin-hip-hopové skupiny DELINQUENT HABITS! Bude to jistě událost jara. DELINQUENT HABITS jedou v březnu/dubnu 2017 velké evropské turné na podporu vydání jejich nového alba "It Could Be Round Two", které vychází v lednu 2017.
Los Delinquentes, jak si také někdy říkají, na pódiu doplní brněnští Lyngam ORCHESTRA (rap/reggae) a se speciálním setem se představí QUESTABLISTS crew (Five, Arsen, Mehdi), takže tenhle mejdan bude stát určitě za to!
Vstupenky za výhodnou cenu koupíš na www.smsticket.cz
www.smsticket.cz/vstupenky/8329-delinquent-habits
www.youtube.com/watch?v=boxeU63NwAA
1.4. so AVL BRNO - volejbalová párty
www.avlka.cz vstup ZDARMA pouze pro hráče a fanoušky
Vyhlášení výsledků Amatérské volejbalové ligy Brno a společná kalba na závěr sezóny ;-) Vítáni jsou všichni hráči a fanoušci.
klub otevřen od 19:00
7.4. SPACE INVASION vol.6 - Disqotek corp. & Yowii & Mikkim
www.facebook.com/events/749719178511373 do 22h 100,- / pak 140,-
Zveme Vás na 6. pokračování večírku SPACE INVASION pod taktovkou Disqotek corp. Výpravu tentokrát podnikneme s producenty chrlícími raggatekové a jungletekové pecky! Kvalitní zábavu a poctivé vypalovačky přiveze španělský raver YOWII a podpořit ho přijede oblíbený producent MIKKIM.
Dál se můžete těšit na Disqotek Corp djs, kteří se postarají jak o zvuk, videoprojekci, tak o nášláplou dupačku.
Druhou stage tento večer ovládne psychedelická atmosféra. Pozvání přijali psytrancoví Maryosha Djs, kteří budou zdobit svými dekoracemi prostory druhé stage, pro zpestření vašeho prožitku nejen hudebně, ale taky vizuálně.
Tak doval před čarodkama pořádně to rozhýbat, pozvi své kámoše & see ya ravers!!!
start 21:00
8.4. so SOUKROMÁ AKCE: Absolventský favál PedF & FSpS
www.facebook.com/events/1645807782395590 vstupné dobrovolné
Ahoj všichni absolventi! Zveme vás všechny, kdo jste studovali na PedF a FSpS MU. Po roce trochu zapaříme :-) a zavzpomínáme.
Hudba zajištěna. Pití neomezené a hlavně super lidi a nálada. Tak to pošlete dál. :-)

Letos bychom rádi vzpomněli na našeho skvělého kamaráda, pedagoga a hlavně super chlapa Lukyna. Kdo máte nějakou fotku nebo video, tak jej můžete poslat na email: absolventimu@seznam.cz

Za organizátory díky, Petr (Žury) Žůrek
13.4. čt HRNEM BRNEM se Starobrnem vol. 9
www.facebook.com/events/206087433203676 100,-
Jaro je tady a s ním další pokračování brněnské klubové noci, která proběhne stejně jako loni na Zelený čtvrtek - druhý den je volno ;-)
Už tradičně vás čeká přes 20 kapel a DJs v šesti klubech (FAVÁL - MERSEY - FLÉDA - MELODKA - METRO - ELEVEN), kyvadlová doprava mezi všemi kluby zdarma a hlavně neopakovatelná atmosféra. To vše opět za 100 Kč - jeden lístek platí do všech šesti klubů.

Na Favále vystoupí:
Sklizeň (Dr.Kary, Messenjah, Colectiv)
www.facebook.com/sklizen
Pio Squad
www.facebook.com/piosquad
Ukulele Orchestra jako Brno
www.facebook.com/UkuleleOrchestraJakoBrno

Bude to velký!
21.4. RUFF RIDER RELEASE PARTY  Ixindamix, Mikkim, EAC DJs
www.facebook.com/events/447862332269760
BRNĚNSKÁ RELEASE PARTY VINYLU RUFF RIDER
Pokud ti soundsystémová kultura přirostla k srdci a nenechávají tě v klidu neustálé mutace breaku, bassline, acidu, tribalu a tekna, tak tenhle mejdan čeká přesně na tebe!
Po dlouhých přípravách se z brněnské sound systémové scény opět vyloupl release na vinylu. Stojí za ním producentský a djský projekt EAC DJs ( Fishead & Mik-mik), působící v rámci Equipe Animazione( EAC).
Limitovaná edice vinylů vyjde na UK labelu Bassrock records a krom originálního breakbeatového a bassline mixu, bude obsahovat i remix do tribalu od Ixindamix a drumtekkovou verzi v kolaboraci Mikkim a EAC DJs, kteří jsou zároveň headlinery této události. Vokály má na svědomí newyorkská legenda MC Jamalski.
Přijďte to s námi pořádně rozjet a potrénovat před hlavní open-airovu sezónou!
Start 20:23
Přidejte se!
   English version
Nedávné fotky
Partneři
Starobrno
Sinice
Nugget2
HrnemBrnem
SMSticket
Metropolis2
fotbalky