Plakáty
27.1.
2.2.
4.2.
starší plakáty
27.1. HARDCORE OPERATION 6 w/ I:GOR (POL)
www.facebook.com/events/1049463581841662 do 22h 190,- / pak 250,-
První Hardcore Operation roku 2017 se ponese v duchu plechových kopáků a lámaných beatů. Jednak na hlavní stagi vystoupí nejvýraznější postava crossbreedové scény I:Gor z Polska, jednak bude druhá stage věnovaná drum‘n’bassu.
Hlavní hvězdou Hardcore Operation s pořadovým číslem 6 je I:Gor. Polský matador již před lety přesedlal z breakcoru na crossbreed a sedlo mu to jako sbíječka na stavbu. Patří k jedničce žánru a vystoupil na parties jako Dominator, Masters of Hardcore, Decibel nebo Hardshock. Nenechte si jeho set plný crossbreedu i industrial hardcoru ujít, bude to plechová mela!
Line-up doplní domácí stálice v podobě dua Hungry Beats, které si to za mixpultem poprvé rozdá s Nspiritem ve frenchcore bitvě. Hudební žánr hardtek zastoupí japonský Tanukichi, crossbreed maskovaní District7 a těšit se můžete i na odpal v podobě vystoupení DJů jako Ychy vs. Calgarry, Koffos vs. Rob2Speed, Strange Position nebo Golem. Zazní tak téměř všechny podstyly hardcoru.
Druhá stage bude věnována lámaným beatům. Kromě pořadatele Skaise, který zahraje crossbreed, se můžete těšit na drum‘n’bass od DJs jako Mania, Dekor, Rybizz a Kamikaze & Birg. Chtěli jsme zkusit něco nového, tak pokud máte rádi tento styl, přijďte svůj oblíbený žánr do Faválu podpořit.
O VJing a show se tradičně bude starat Zae. Kvalitní apec dodá soundsystém Vosa.

Hlavní stage:
I:GOR (Pl) (Crossbreed/Industrial/Ha rdcore)
HUNGRY BEATS vs. NSPIRIT (Frenchcore/Hardcore)
TANUKICHI (JAP) (Hardtek)
DISTRICT7 (Crossbreed)
YCHY vs. CALGARRY (Hardcore)
KOFFOS vs. ROB2SPEED (SK) (Hardcore)
STRANGE POSITION (SK) (Crossbreed/Hardcore)
GOLEM (Early Hardcore)

2nd stage:
SKAIS (Crossbreed/Hardcore)
MANIA (Neurofunk DnB)
DEKOR (Neurofunk DnB)
RYBIZZ (DnB)
KAMIKAZE & Birg (DnB)
2.2. čt BPL: NEJVĚTŠÍ POLOLETNÍ PÁRTY
www.facebook.com/events/1359938754058023 registrovaní na FB do 21:00 zdarma / 80,-
Konec pololetí, konec semestru, obojí je příležitostí na pořádnou párty! Tentokrát se bude Favál třást už ve čtvrtek, protože v pátek jsou pololetní prázdniny = volno!
Jako tradičně 2 stage, drinky v akci, soutěže, párty fotograf a určitě i nějaké to překvapení. Ale především kopa známých lidí a párty jako řemen až do rána!
start 20:00
4.2. so DARK VALENTINE PARTY vol.8
www.facebook.com/events/386697448350972 170/230,-
Další vydání velkolepé zimní oslavy metalu je tady, letos již s pořadovým číslem osm! Sestava kapel je téměř kompletní a máte se nač těšit.
start 18:00

INTERITUS
Symphonic-metalové uskupení z Plzně, kde zpěv doprovází libivé zvuky flétny. Nádherný poslechový zážitek zaručen!
www.bandzone.cz/interitus

MISTY WAYS
Brněnská kapela magického zvuku, jež sám kytarista Derias občas nazývá "moon-metal". Na Dark Valentine jsou stálicí a v Brně vystoupí téměř po roce.
www.bandzone.cz/mistyways

TEZAURA
Brněnská melodic-metalová skupina s temperamentní zpěvačkou Lori za mikrofonem. Od prvního CD Unleash the Butterflies se zvuk posunul tvrdším směrem a na podzim kapela vydala EP Heartcore, jehož skladby rozhodně stojí za live zážitek.
www.bandzone.cz/bandtezaura

DERIAS & SPARS
Rock-metalový nářez z Brna, za nímž stojí excentrický kytarista Derias a charismatický zpěvák Spars. V současnosti pracují na prvním albu Siberia Winter Sun, z nějž novinky zazní i tento večer.
www.bandzone.cz/deriasspars

ADOR DORATH
Psychedelic-metalová banda z Českého Těšína, jejíž drsný zvuk, ač prokládaný ženskými vokály, z ní činí nejtvrdší kapelu, kterou letos na Dark Valentine uslyšíte, proto si je rozhodně nenechejte ujít!
www.bandzone.cz/adordorath
18.2. so PLANET BLUE NIGHT - LIVE performances
www.facebook.com/events/739971086158696 150,-
Nová psytrancová sezóna je tady! Hlavním lákadlem únorové Planet Blue Night bude slovenská nálož live actů. Živě zahrají piešťanští progressive a psychedelic trance virtuóz Spiritual Mode, Leftism a Goatree, a z Prahy přiveze svou psytrance / goa show matador Mutant Star. O rozjezd a dojezd se postarají DJs Šáša a Loudspeaker.
Co se vizuální části týče, o dekorace se postará Cyreal z Ufobufo crew a o projekce zmákne VJ Zae.
start 21:00

Djs: Šáša, Loudspeaker
Live: Spiritual Mode, Mutant Star, Leftism, Goatree
31.3. DELINQUENT HABITS
www.facebook.com/events/729222357226747 430,- / 490,-
Na konci března Favál zažije vystoupení legendární americké mexico-latin-hip-hopové skupiny DELINQUENT HABITS! Bude to jistě událost jara. DELINQUENT HABITS jedou v březnu/dubnu 2017 velké evropské turné na podporu vydání jejich nového alba "It Could Be Round Two", které vychází v lednu 2017.
Los Delinquentes, jak si také někdy říkají, na pódiu doplní brněnští Lyngam ORCHESTRA (rap/reggae) a se speciálním setem se představí QUESTABLISTS crew (Five, Arsen, Mehdi), takže tenhle mejdan bude stát určitě za to!
Vstupenky za výhodnou cenu koupíš na www.smsticket.cz
www.smsticket.cz/vstupenky/8329-delinquent-habits
www.youtube.com/watch?v=boxeU63NwAA
Přidejte se!
   English version
Nedávné fotky
Partneři
Starobrno
Sinice
Nugget2
HrnemBrnem
SMSticket
Metropolis2
fotbalky