Plakáty
6.5.
13.5.
14.5.
starší plakáty
6.5. DNB DNA: Neurofunk Will Never Die edition
www.facebook.com/events/1692416821012867 do 22h 50,- / pak 80 ,-
Poslední epizoda oblíbené drumandbassové noci DNB DNA v jarní sezóně. Tentokrát jsme se spojili s pražskou nocí Neurofunk Will Never Die, takže to bude pořádná neuro jízda.
Samozřejmě dorazí otec tohoto projektu DJ N:Force, který patří také do stáje Let It Roll. Jeho set navíc doplní s mikrofonem v ruce Ill Minded MC, který je původně z USA, takže se můžete těšit na opravdu vybroušený verbální projev.
Na dnáčku se v poslední době stává tradicí, že to za mixem roztočí i nějaká ta slečna. Jsme rádi, že nám po nějaké době přijede zahrát DJ Snookey. Mimojiné členka Bassistaz a dle Czech DNB Awards nejpopulárnější djane u nás.
Třetím hostem bude pražšký DJ Dexide, což je drumandbassové alterego dje a producenta z pražského Luxor sound systému, kterého asi dobře znáte pod jeho tekkno jménem Dave.LXR.
O support se tradičně postará resident Hrr.nec z Redrum crew, odkud dorazí i kroměřízský Ramires, který si přiveze na back2back svého dlouholetého parťáka z mnoha akcí, který si říká Bek.
start 21:00

DJs:
N:FORCE (Neurofunk Will Never Die, Let It Roll) & Ill Minded MC (USA)
Dj Snookey (Let It Roll, Bassistaz)
DEXIDE (LXRecords)
HRR.NEC (Redrum)
RAMIRES & BEK
13.5. RE-Action II Redrum & Lont Vehikl / DIGITAL FAZZONE live!
/www.facebook.com/events/1071297996263952/ 50,-
Redrum & Lont Vehikl pro Vás nachystal druhý díl multižánrové párty pod názvem RE-Action.
Co se týče hudební selekce, tak se rozhodně nudit nebudete. Tentokrát přijal pozvání všem známý DIGITAL FAZZONE (Digital Airobic) se svým nadupaným LIVE electro setem. Dále vás večerem provedou djs z již zmiňovaných crew REDRUM & <b>LONT VEHIKL a také DISQOTEK CORP.

V roce 2006 Digital Airobic zakládá projekt Digital Fazzone.Je zaměřen na tvorbu - produkci elekronické hudby, tvořené mimo jiné z virtuálních, analogových sytetizerů a samplerů. Jeho osobitý hudební styl, ve kterém se prolínají prvky house, elektra a hard dance, to vše doplněné vocoderovým vokálem připomínjící zlaté časy elektro clashe .
start 21:00
14.5. so Dub from the Ground VI.  with JAH FREE on DIGITRON SOUNDSYSTEM
/www.facebook.com/events/766281286806061/
Hello dubheads!
Je tady další pokračování (ne)pravidelných sessions pod hlavičkou Dub from the ground! Po minulé double stage party na Favále, která byla absolutně wicked po všech směrech, vás v květnu čeká na stejném místě pokračování.
Tentokrát jsme si pro vás připravili opravdovou lahůdku - KOMPLETNĚ ZAHRANIČNÍ LINEUP s podporou DFTG crew.
Jako vždy bude session postavena na soundsystému a tentokrát svými 6 scoops rozezní Favál chorvatští duboví pankáči, kteří stáli u počátků tamní scény - DIGITRON SOUND!!
Highlightem večera pak bude JAH FREE, Dub Activist.
Tento legendární producent a vokalista je již dvě dekády stálicí UK dubové scény, produkujíc svůj charakteristický zvuk nejen na vlastním labelu Jah Free Music.
Třetím headlinerem této akce bude berlínský projekt LION'S DEN, který má za sebou za tři roky existence tři těžkotonážní releasy na vlastním labelu a vypadá to, že má dobře nakročeno i do budoucna.
Na mikrofonu podpoří celou session vokalisté jednotlivých projektů.
Tato akce je pro nás důlěžitá ještě z jednoho důvodu. Přímo navazuje na práci brněnských, potažmo českých dubových promotérů, kteří v minulosti díky spolupráci s těmito projekty získali cenné konexe, které jsou základem toho, co děláme teď. Respekt!

All the massive, let's come around and enjoy some skanking!

DUB IT !!!
start 21:00
Přidejte se!
   English version
Nedávné fotky
Partneři
Starobrno
Sinice
Nugget2
HrnemBrnem
SMSticket
Metropolis2
fotbalky