Plakáty
21.9.
19.10.
starší plakátyy
21.9. HARDCORE OPERATION 10
www.facebook.com/events/1659767390779007 do 22h 200,- / pak 250,-
Podesáté a opět nekompromisně tvrdě. Hardcore Operation slaví kulatiny a jako tradičně nabídne ty nejtvrdší elektronické styly jako hardcore, frenchcore nebo terror. Dle pořadatele je tento díl párty (doufejme, že jen dočasně) poslední, takže o to víc jste všichni zváni pořádně si zadupat.
Oba zahraniční headlineři - nizozemští DJIPE a Vandal!sm - zahrají tento večer vůbec poprvé v Česku!
<v>Vandal!sm</b& gt; miluje hardcore již od svého útlého dětství. Brzy si uvědomil, že chce hardcore nejenom poslouchat, ale taktéž i hrát. Za mixpult se postavil poprvé už v 16 letech a dnes patří k těm nejvyhledávanějším uptempo hardcore umělcům. Jeho mash-upy hrají přední DJové včetně Partyraisera, kterého jste si již na HCO mohli vychutnat.
DJIPE vzal hardcore scénu v posledních letech útokem. Od prvního realeasu v roce 2013 se stal vyhledávaným jménem na crossbreed scéně. Jeho sound je typický a nezaměnitelný. Své sety totiž prokládá i industrial hardcorem, temným drum'n'bassem a někdy i breakcorem.
Hardcore Operation však není jenom o zahraničních DJích, ale i o domácí špičce. Nemohou proto tradičně chybět pánové Hungry Beats, kteří nám naservírují nejenom frenchcore pecky ze svého posledního alba Doom of Chaos. Vystoupí i pořadatel X-Massakru Dave.LXR aka Dexide se svým crossbreed a industrial setem. O hardcore se postará i Dirty-Z z Prague Nightmare a slovenský Koffos. Hardtek zazní od Rachoteku a Calgarry bude končit terrorem.
Vedlejší stagi bude vévodit Badtekk sound system, který se postará o hardtek, tekno i tribecore.
start 21:00

Hlavní stage:
VANDALISM (NL) (Up Tempo)
DJIPE (NL) (Crossbreed/Hardcore)
HUNGRY BEATS (Frenchcore)
DAVE.LXR aka DEXIDE (Industrial/Hardcore)
RACHOTEK (Hardtek)
SKAIS (Crossbreed/Hardcore)
DIRTY Z (Hardcore)
CALGARRY (Terror)
KOFFOS (Hardcore)

Vedlejší stage:
BADTEKK Sound System
19.10. BASSPROOF w/ State of Mind (NZ)
www.facebook.com/events/451121528643204 300,-
Podzimní edice Bassproofu bude jako tradičně patřit k vrcholům celého podzimního programu. Nebojíme se napsat, že nabídne dosud nejsilnější line up. Mimo neskutečné síly, která se vám představí na hlavní stage, ta vedlejší bude nově patřit mladým a nadějným crews, které se snaží prorazit ve světe dnb. Další novinkou je spolupráce s prvotřídní značkou Imagination, díky které se stal Bassproof součástí Imagination Club Tour.
Hlad po hudbě ale není jediný druh hladu, který Bassproof utiší. Přímo na akci půjde tentokrát koupit trhané maso s hranolkama z kuchyně šikovných kuchařů v Bistru Eh.
No a co se nezměnilo? Temnota, putující všemi vydáními Bassproofu, našlapaný sound systém od Vosáků a konec až v osm ráno. :-)
start 21:00

Bassproof stage:
State of Mind (NZ),
Synergy, Matys, X.Morph, Morebeat, Ghostbuster, Pornz, Zkratt


DnB Zone stage:
Doppelgänger, Malfunction, Alchemy,
Abbre, Weirdone, Nedyah, Koco, MONSS


Projekce Vj Zae, zvuk Vosa.
Přidejte se!
   English version
Nedávné fotky
Partneři
Starobrno
Sinice
Nugget2
HrnemBrnem
SMSticket
Metropolis2
fotbalky